Opel Astra II

Re: Opel Astra II

17 Mar 2010, 00:12

[link wygasł]

jakich aut sie najwiecej? no wlasnie..
illusion
Aktywny

Miejscowość: Poznań

Re: Opel Astra II

20 Mar 2010, 23:29

mam astre II z 2001 roku, 1.7 DTI 75 KM jestem bardzo zadowolny jeżdżę nią co prawda dopiero 2 lata, ale przez ten okres nie było zadnej awarii, Jeśli chodzi o silniki diesla, osobiście polecam 1.7 DTI ISUZU 75 KM, w silnikach o pojemności 2.0 DTI często siadają pompy, a wymiana wiąże się z wydaniem sporej sumy pieniędzy.

We wakacje mam zamiar wymienić obecną wersje na III będę celował +/- w 2005-2006 rok także w dieslu. Proszę o opinie dotyczące silnikow 1,7 CDTI 101 KM, 1.9 CDTI 125 KM i 150 KM
bartozzo1992
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chrysler 300c - zdjęcie 2
      ALT
      Jazda na motorze na stojąco na tylnym kole
      20