Opel Astra III - opinie, na co zwrócić uwagę

Opel Astra III - opinie, na co zwrócić uwagę

12 Kwi 2010, 22:34

Witam

Mam dylemat. Bardzo mi sie podoba Opel Astra III w hatchbacku. Wydaje si ebyć samochodem w moim zasiegu jeżeli chodzi o cenę. Chciałbym zasięgnąć rady czy jest to dobry samochód- jak sie prowadzi czy dużo pali, ewentualne wady, zalety. Na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Znalazłem dwie oferty sprzedaży tego samochodu:
[link wygasł]
[link wygasł]

Ostatnie pytanko: w który z tych modeli warto zainwestować? Który wydaje sie być lepszy?
I wreszcie która z ofert według was jest uczciwsza.
Z góry dzięki, liczę na szczere zdanie bardziej doświadczonych kolegów.
rednex
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie: Audi A6 C4, Mercedes E - klasa w124, Peugeot 605
      Honda Accord - tuning
      Volvo XC60
      Rajd Korsyki - IV rajd serii IRC, 3