Opel Astra IV 1.4T 140 KM Sedan - do oceny

Opel Astra IV 1.4T 140 KM Sedan - do oceny

15 Lip 2015, 19:24

Założyłem już tu kilka wątków z pytaniami o różne samochody, ale już podjąłem ostateczną decyzję - wybór padł praktycznie ostatecznie na Astrę IV 1.4 Turbo 140 KM w sedanie.

Upatrzyłem i już nawet oglądałem autko we Wrocławiu. Po próbnej jeździe wszystko wydaje mi się w porządku, jednak chciałbym też usłyszeć opinię forumowych wyjadaczy czy można się przyczepić do czegoś/o coś jeszcze pytać/coś sprawdzić.

Poniżej znajduje się link do oferty oraz raport VIN. Wynegocjowałem cenę 55,000 tys. + zimówki na felgach.

Aukcja:
[link wygasł]

Raport VIN:
https://drive.google.com/file/d/0Bwz1ri ... sp=sharing
matey23
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 04 2010
Auto: Nie mam

Re: Opel Astra IV 1.4T 140 KM Sedan - do oceny

16 Lip 2015, 10:20

Kojarzę to auto, widuję je czasem :mrgreen:
Jesli jest okej to bierz, silnik bardzo dobry więc posłuży.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

16 Lip 2015, 20:02

Fajna ale cena mega jak za letni kompakt i to w sumie w nie najdroższej zakupowo wersji sedan prawie 4 letni - tak wiem ze ma wyposażenie ale to chyba najdroższy okaz na portalu :) Za 60 tyś mozna spokojnie kupić 4 letni klasy D nieźle wyposażony. O sorki nie doczytałem ze będzie 55 tyś. Autko fajne. A powiedz nie przeszkadza Ci słupek kiedy patrzysz do przeodu/boki ? Jakim autem jeździłeś wcześniej ? Ja rozważam taką astrę ale jeszcze rozkminiam widoczność bo pierwszym razem byłem w niezłym szoku jak on wiele zasłania.
zarowka
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 08 1993
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: J200
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

18 Lip 2015, 13:58

Cześć,

Więc jestem już po zakupie dwóch dniach jazd i jestem szczerze zadowolony. Wcześniej jeździłem starą Toyotą Yaris, potem Kia Pro_cee'd I więc jest przepaść. Znajomy ma Insignie z 2013 w dieslu i bardzo podobał mi się środek i komfort jazdy.

Słupek o którym mówisz nie przeszkadza mi i wszystko dobrze widać. Małą wadą dla mnie jest nie za dobra widoczność z tyłu podczas parkowania, ale są czujniki. Pomimo, że lusterka są małe, to są asferyczne i widoczność przy wyprzedzaniu jest dobra, jak również minimalizacja martwego punktu.

Silnik jak najbardziej super, martwi mnie 6-biegowa skrzynia typu M32, o której dowidziałem się dopiero wczoraj podczas przeglądania forów, ale Astra jest z roku 2012 (modelowy 2013) więc mam nadzieje, że jest to już wersja z nowszym typem oleju.
matey23
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 04 2010
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda CX-5, nowa generacja modelu Mazda CX-5, nowa generacja modelu
    W środę czyli w przeddzień salonu w Los Angeles, Mazda zaprezentowała zupełnie nową generację modelu CX-5. Ten kompaktowy SUV w 2012 roku dał początek nowej, wielokrotnie nagradzanej gamie modelowej marki, wykorzystującej ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili