Opel Astra J

Opel Astra J

14 Cze 2015, 17:06

Witam

Ostatni temat już niestety nieaktualny: http://www.forumsamochodowe.pl/jaki-silnik-do-astrry-3-gtc-vt85513.htm (do zamknięcia)

Powiększył mi się budżet dlatego myślę o nowym samochodzie. Chciałbym jednak zostać przy Astrze, tylko nie wiem jaki silnik i typ nadwozia będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Do pracy mam 10km + jakaś trasówka 200km/miesiąc. - więc chyba benzyna będzie najodpowiedniejszym wyborem. Dobrze by było mieć mocy pod maską więc chyba 140KM i 1.4l. lub 1.6l Turbo 180KM?

A co do nadwozia są duże różnice w cenie pomiędzy gtc/opc/hatchback?
kamarosz
Nowicjusz

Auto: Skoda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż
    Ile zapłacilibyście za nieużywaną Toyotę Suprę z 1990 roku? Taki wyjątkowy egzemplarz z przebiegiem 92 km jest właśnie wystawiony na sprzedaż. Nic tak nie ekscytuje fanów sportowych Toyot jak dyskusje o zapowiadanym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf VI
      Mercedes
      Mitsubishi Concept CA-MiEV, 3
      Lancia Musa Facelifting