Opel Astra J

Opel Astra J

14 Cze 2015, 17:06

Witam

Ostatni temat już niestety nieaktualny: http://www.forumsamochodowe.pl/jaki-silnik-do-astrry-3-gtc-vt85513.htm (do zamknięcia)

Powiększył mi się budżet dlatego myślę o nowym samochodzie. Chciałbym jednak zostać przy Astrze, tylko nie wiem jaki silnik i typ nadwozia będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Do pracy mam 10km + jakaś trasówka 200km/miesiąc. - więc chyba benzyna będzie najodpowiedniejszym wyborem. Dobrze by było mieć mocy pod maską więc chyba 140KM i 1.4l. lub 1.6l Turbo 180KM?

A co do nadwozia są duże różnice w cenie pomiędzy gtc/opc/hatchback?
kamarosz
Nowicjusz

Auto: Skoda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Toyota MR2 SW20 (1989-1999r.)
      Odrzutowy motor, przed startem
      VERVA Street Racing 2010