Opel Astra - opinie

Opel Astra - opinie

31 Maj 2016, 10:35

Witam, szukam samochodu do 20 tysięcy - głównie do jazdy po mieście ale też 2-3 razy w tygodniu będzie wypuszczany na trasę. Znalazłem taką Astrę, jednak nie jestem ekspertem więc proszę Was o poradę
[link wygasł]
Czy samochód dobrze wygląda i jest godny oglądania? Pozdrawiam.
pucooo8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2013
Auto: Nie mam

Re: Opel Astra - opinie

31 Maj 2016, 10:44

Ładna i z dobrym silnikiem ale cena trochę spora (jeden z najdroższych). Jak masz niedaleko to obejrzyj.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

31 Maj 2016, 13:07

Czy ja wiem czy taka spora
U Niemca takie GTC się cenią
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

31 Maj 2016, 23:51

Nawet nie sprawdzałem po ile stoją :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Elektryczny autobus BYD kursuje w Warszawie Elektryczny autobus BYD kursuje w Warszawie
    W pełni elektryczny autobus BYD K9 kursuje już w stolicy. Miejskie Zakłady Autobusowe testują ekologiczny autobus chińskiej firmy BYD (Build Your Dreams) aż do 18 czerwca. Autobus kursuje na linii 222 przebiegającej przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2014, trudne warunki rajdu
      Corvette Sting-ray, logo, 1977 rok
      Body painting, dziewczyny
      BMW X4