Opel Astra - radio

Opel Astra - radio

06 Lut 2010, 14:33

Króciutko tytułem wstępu: samochód stary, radio też (fabryczne, na kasety :grin: : ) cały czas dobrze grało, ale akumulator zasłabł i była wymiana. Po podłączeniu radio się zakodowało..
Znam całą procedurę wpisywania kodu, mam wszystkie instrukcje i książeczki od autka, tylko nie wiem gdzie znaleźć sam kod.. wszędzie jest napisane, że znajdę go : in Radio Pass or Car Pass.. niestety lingwistą nie jestem..
gdzie szukać kodu do radia??

(blaupunkt CAR 300)
[W&L]
qwerty44
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: z Uluru

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006