Opel Astra

Opel Astra

08 Cze 2010, 06:34

Witam wszystkich automaniaków.
Mam problem z moim nowym radiem. Po wyjęciu kluczyka z pamięci radia kasują się stacje radiowe. Mam zamiar podłączyć je bezpośrednio do skrzynki bezpieczników np. do świateł awaryjnych. Tylko nie wiem który kabel czerwony czy żółty a może oba?
robson1984
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno/okolice

Re: Opel Astra

08 Cze 2010, 07:09

robson1984 napisał(a): Tylko nie wiem który kabel czerwony czy żółty a może oba?

Sprawdz sobie gdzie masz cały czas zasilanie i po problemie....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Opel Astra

08 Cze 2010, 17:52

Problem rozwiązany wystarczyło zamienić kable. Czerwony do żółtego a żółty do czerwonego.
robson1984
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno/okolice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili