Opel Astra

Opel Astra

08 Cze 2010, 06:34

Witam wszystkich automaniaków.
Mam problem z moim nowym radiem. Po wyjęciu kluczyka z pamięci radia kasują się stacje radiowe. Mam zamiar podłączyć je bezpośrednio do skrzynki bezpieczników np. do świateł awaryjnych. Tylko nie wiem który kabel czerwony czy żółty a może oba?
robson1984
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno/okolice

Re: Opel Astra

08 Cze 2010, 07:09

robson1984 napisał(a): Tylko nie wiem który kabel czerwony czy żółty a może oba?

Sprawdz sobie gdzie masz cały czas zasilanie i po problemie....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Opel Astra

08 Cze 2010, 17:52

Problem rozwiązany wystarczyło zamienić kable. Czerwony do żółtego a żółty do czerwonego.
robson1984
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno/okolice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód