Opel corsa B

opel corsa B

15 Lip 2010, 11:30

witam Wszystkich :)
Chciałam kupić sobie autko tylko do własnej dyspozycji. Potrzebuję czegoś małego, do dojazdów do pracy (ok 10 km w jedną stronę) , trochę po małym mieście z głównie równorzędnymi skrzyżowaniami. Nie mam więc wielkich wymagań. W jakieś dalsze trasy i tak używamy naszego "flagowego" VW Jetty 2,6. Moje autko byłoby więc drugim w rodzinie:) Budżet dość skromy, ponieważ potrzeba zakupu wypadła dośc niespodziewanie. Czeka mnie w najbliższym czasie spora inwestycja, dlatego na samochodzik przeznaczam do 5 tys zeta. Szukam czegoś w miare bezawaryjnego, choć oczywiście to tylko rzecz, więc wiadomo, że będzie sie psuła, i taniego w eksploatacji. Na całkowicie drugoplanowej pozycji pozostawiam wygląd i inne wrażenia estetyczne. Wiadomo: cos za coś;)
Wypatrzyłam taki samochodzik, więc doradźcie, warto się zainteresować ?

[link wygasł]

a może podpowiecie cos innego? Najlepiej z woj. pomorskiego lub zachodniopomorskiego.
xandi
Nowicjusz

Miejscowość: Ustka

Re: Opel corsa B

15 Lip 2010, 11:45

Corsa B to dobry wybór ale ta z linku zbyt uboga poprostu ale dobrą alternatywą zamiast Corsy może być Punto z silnikiem 1.2 albo 1.6.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006