Opel Corsa D - dwa konkrety do oceny

Opel Corsa D - dwa konkrety do oceny

15 Wrz 2014, 20:34

Koleżanka szuka auta w wiekszości do miasta i jej oczkiem w głowie jest właśnie Corsa D. Z tego co próbowałem się dowiedzieć dobrym rozwiązaniem jest silnik 1.4 (90KM lub 101KM). Wstępnie znaleźliśmy dwie sztuki:

[link wygasł]

[link wygasł]

Prosiłbym o zerknięcie czy jest warto je zobaczyć. W srebrnej zastanawiam się tylko nad przednim zderzakiem choć nie wiem czy to kwestia światła czy nie. Jeżeli macie jakieś propozycję czegoś podobnego do powiedzmy 20k prosiłbym o propozycję (miejcie na uwadze, że ma to być auto dla kobiety i musi wyglądać :wink: ). Po za tym co myślicie o Clio III?
Albi9
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Opel Corsa D - dwa konkrety do oceny

15 Wrz 2014, 20:43

1. Wygląda ładnie
2. Różnica w odcieniu drzwi (4 foto) no i 1.2 :/
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Opel Corsa D - dwa konkrety do oceny

16 Wrz 2014, 12:06

Dzięki za odpowiedź :) Jutro jedziemy zobaczyć czarną sztukę. Czy jest coś w tej Corsie na co trzeba zwrócić szczególnie uwagę?
Albi9
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili