Opel Corsa z 2005r

Opel Corsa z 2005r

27 Lis 2008, 19:39

Witam! mam możliwość kupienia corsy z 2005 r. 1.2 benzyna/gaz (sekwencja) i ok. 150000 km. przejechane kupioną w Polsce z salonu i serwisowaną i mogę ją nabyć za około 16 tyś zł. Mankamentem tego auta, jak ktoś pewnie zauważył że ma przejechane ponad 150000 km. a to dlatego że auto było używane w szkole jazdy i oprócz tego było kiedyś delikatnie uderzone w tył, lecz wszystko było robione w serwisie. Moje pytanko polega na tym, czy się w ogóle opłaca taki zakup, choć wiem że te auta stoją ponad 20 tyś, a jak nie to ile może być maksymalnie warte takie autko. Z góry dziękuje za ewentualne sugestie.
Ostatnio edytowany przez berez_22, 27 Lis 2008, 19:55, edytowano w sumie 1 raz
berez_22
Nowicjusz

Re: Re: Opel Corsa z 2005r

27 Lis 2008, 19:42

jak po auto szkole to sobie daruj :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany

Miejscowość: Bolesławiec

Re: Opel Corsa z 2005r

27 Lis 2008, 21:17

Dlaczego ma sobie podarować ?

Też kupiłem Corse C z 2005r., silnik benzyna poj. 1229 80KM (5 drzwi), jeździła jaklo L w szkole jazdy i nie narzekam.
Byłem autem po zakupie na serwisie Opla, wszystko OK.
Wrawdzie ma mniej przejechane bo 76 tyś. km, ale za to full wypas, czyli :
elekt. szyby, lusterka, fabryczne CD sterowane także z kierownicy, klima, lampy przód soczewki itd... ogólnie bardzo zadbana, nie bita.
I zapłaciłem za swoje autko dużo więcej bo ponad 25 tyś.
Jednym słowem autko ze szkółki wcale nie znaczy że zajechane, trzeba sprawdzić wszystko na serwisie..............

Pozdrawiam.
jano76
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006