Opel Corsa za 15 tyś?

Opel Corsa za 15 tyś?

15 Maj 2012, 23:51

Szukam auta do 15 tyś złotych, które przede wszystkim mało pali. Nie powinno być też zbyt stare. Rocznik 2005, 2006 minimum. Myślałem nad Oplem Corsą. Auto głównie do jazdy na wieś (90 km), supermarketów. Żadnych dalszych podróży. Tak jak pisałem wcześniej, czy Opel Corsa to dobry wybór? Podobają mi się te autka i jakoś im ufam, jednak głównie chodzi mi o Państwa opinię.
Sefen
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Opel Corsa za 15 tyś?

16 Maj 2012, 19:13

Mam corse z 2002 1.2 pb+lpg z przebiegiem 145000, i tylko standardowe wymiany, z usterek tylko reduktor od gazu;] Od siebie polecam.
tomek.k
Początkujący

Miejscowość: radomsko

Re: Opel Corsa za 15 tyś?

17 Maj 2012, 12:00

Masz na myśli wersję 3, 5 drzwiową? Auto nadaje się idealnie na dojazdy na niewielką odległość. W mieście dużo spali i na dalekie trasy mało komfortowy. Silnik benzyna sądzę będzie lepszy. Szukaj sobie czegoś w stylu jak ten [link wygasł]. Diesla nie proponuję na krótkie trasy. Problemy z turbiną, filtrem.
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili