Opel do 5/6 tyś

opel do 5/6 tyś

29 Kwi 2011, 18:57

Witam, szukam sobie juz jakis czas samochodu i ogolnie jestem nastawiony na opla, tylko!
za niedługi okres czasu bede dysponował kwotą koło 6 tyś jestem skłonny do opla alfabetycznie:
Astra f gsi 2.0 150 koni(ciezko za te pieniadze) lub mniej 2.0 115 koni
Corsa b 1.4 90 koni
Omega b 2.0 136 koni
Vectra a 2.0 115 koni lub mniej 1.8 90 koni
Vectra b 2.0 136 koni lub mniej 1.8 115 koni
I tutaj moje pytanie. Jak to jest, ze vectra A jest w tej samej cenie co vectra b z poczatku produkcji ? strasznie mnie to nurtuje bo oczywiscie VB jest ładniejsza itp itd tylko czy za ta kwote nie bedzie to samochod bo zderzeniu z mamutem i 5 powodziach lub minimalnym spaleniu ;) a tak na powaznie czy to nie bedzie jakis po protu złom, bo ogladałem te vectry b i niektore sa nawet po 15/17 tysiecy wiec jest to ciekawe, tak samo mega b (naped tył !)
Najbardziej przekonuje mnie vectra a(po lifcie), jest ładna (dla mnie) pojemna, mozna ja łądnie zrobic ze smaczkiem do czego bede dązył ;) co powiecie o tym samochodzie ? jak z dostepnoscia czesci, serwisem ? ogolnie to lubie sam dłubac przy samochodzie wiec fajnie by było jakby dało sie robic jak najwiecej samemu ;)
czy... moze bmw e36 lub golf III najlepiej 1.9tdi? takze byłbym wdzieczny gdby ktoś mogł porownac i polecic ktorys z tych samochodow;) kazde słowo sie liczy ;)
Aha i ople prawdopodobnie w gazie niestety... robie troche km takze niestety ale gaz mi sie bardzej opłaci, chociaz nie jestem jego zwolennikiem wiec moze ktos by mnie takze przekonał do gazu ? i jak sprawdzic przy kupnie auta czy gaz działa prawidłowo ? na co zwrocic uwage na jezdzie probnej! dzieki chłopaki i pizdrawiam ;) !
winiarsko
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód