Opel do 5/6 tyś

opel do 5/6 tyś

29 Kwi 2011, 18:57

Witam, szukam sobie juz jakis czas samochodu i ogolnie jestem nastawiony na opla, tylko!
za niedługi okres czasu bede dysponował kwotą koło 6 tyś jestem skłonny do opla alfabetycznie:
Astra f gsi 2.0 150 koni(ciezko za te pieniadze) lub mniej 2.0 115 koni
Corsa b 1.4 90 koni
Omega b 2.0 136 koni
Vectra a 2.0 115 koni lub mniej 1.8 90 koni
Vectra b 2.0 136 koni lub mniej 1.8 115 koni
I tutaj moje pytanie. Jak to jest, ze vectra A jest w tej samej cenie co vectra b z poczatku produkcji ? strasznie mnie to nurtuje bo oczywiscie VB jest ładniejsza itp itd tylko czy za ta kwote nie bedzie to samochod bo zderzeniu z mamutem i 5 powodziach lub minimalnym spaleniu ;) a tak na powaznie czy to nie bedzie jakis po protu złom, bo ogladałem te vectry b i niektore sa nawet po 15/17 tysiecy wiec jest to ciekawe, tak samo mega b (naped tył !)
Najbardziej przekonuje mnie vectra a(po lifcie), jest ładna (dla mnie) pojemna, mozna ja łądnie zrobic ze smaczkiem do czego bede dązył ;) co powiecie o tym samochodzie ? jak z dostepnoscia czesci, serwisem ? ogolnie to lubie sam dłubac przy samochodzie wiec fajnie by było jakby dało sie robic jak najwiecej samemu ;)
czy... moze bmw e36 lub golf III najlepiej 1.9tdi? takze byłbym wdzieczny gdby ktoś mogł porownac i polecic ktorys z tych samochodow;) kazde słowo sie liczy ;)
Aha i ople prawdopodobnie w gazie niestety... robie troche km takze niestety ale gaz mi sie bardzej opłaci, chociaz nie jestem jego zwolennikiem wiec moze ktos by mnie takze przekonał do gazu ? i jak sprawdzic przy kupnie auta czy gaz działa prawidłowo ? na co zwrocic uwage na jezdzie probnej! dzieki chłopaki i pizdrawiam ;) !
winiarsko
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili