OPEL Jaki silnik???

[OPEL] Jaki silnik???

23 Sie 2007, 22:11

Proszę o poradę, zamierzam zmienić samochód na większy ( obecnie jeżdżę corsą 1.5TD ). Myślałem o Astrze II, albo Vektrze B. Tylko mam problem z wyborem silnika-diesel czy benzynka? Jeżeli benzynka to z instalacją LPG, miesięcznie przejeżdżam ok 5tys.km i potrzebuje ekonomicznego samochodu, z drugie strony nie chciałbym żeby był zbyt mułowaty.Mogę na ten cel przeznaczyć do 15tys. I jeszcze jedna sprawa-szukać auta u nas w kraju czy raczej pojechać poszukac za granicę? Dwa poprzednie samochody znajomy ściągnął mi z Holandii, ale niestety przestał już się tym zajmować.
piotras
Nowicjusz

Re: OPEL. Jaki silnik???

24 Sie 2007, 07:24

:D Powiem tylko odnośnie LPG: jeśli do wielopunktowego wtrysku benzyny zdecydujesz się na instalację sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej i będzie ona poprawnie "zestrojona", to różnicę zauważysz jedynie, płacąc za zatankowany gaz... :D
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący

Miejscowość: Chrobrego.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006