OPEL Jaki silnik???

[OPEL] Jaki silnik???

23 Sie 2007, 23:11

Proszę o poradę, zamierzam zmienić samochód na większy ( obecnie jeżdżę corsą 1.5TD ). Myślałem o Astrze II, albo Vektrze B. Tylko mam problem z wyborem silnika-diesel czy benzynka? Jeżeli benzynka to z instalacją LPG, miesięcznie przejeżdżam ok 5tys.km i potrzebuje ekonomicznego samochodu, z drugie strony nie chciałbym żeby był zbyt mułowaty.Mogę na ten cel przeznaczyć do 15tys. I jeszcze jedna sprawa-szukać auta u nas w kraju czy raczej pojechać poszukac za granicę? Dwa poprzednie samochody znajomy ściągnął mi z Holandii, ale niestety przestał już się tym zajmować.
piotras
Nowicjusz

Re: OPEL. Jaki silnik???

24 Sie 2007, 08:24

:D Powiem tylko odnośnie LPG: jeśli do wielopunktowego wtrysku benzyny zdecydujesz się na instalację sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej i będzie ona poprawnie "zestrojona", to różnicę zauważysz jedynie, płacąc za zatankowany gaz... :D
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący

Miejscowość: Chrobrego.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Berlinette Alpine A110 1973
      BMW E28
      STW Drift
      Kia Provo Concept, tył