Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

01 Kwi 2015, 16:15

Witam. Zmieniałem ostatnio akumulator i wiadomo radio się zablokowało. Jeździłem pare dni bez niego, ale w końcu siadłem, nastawiłem godzinę i posługując się instrukcją chciałem wpisać kod do radia. Tylko wg instrukcji na wyświetlaczu powinien się znajdować napis SAFE, a po wciśnięciu przycisku AS i włącznika powinno się pojawić okienko do wpisania kodu. U mnie tego nie ma. Na wyswietlaczu jest tylko data, godzina oraz temperatura. Radio mam identyczne jak na tym filmie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Widzę tu, że on też nie ma napisu SAFE, ale jednak i tak ma dostęp do okna z wpisywaniem kodu. Byłbym wdzięczny, gdybyscie mi pomogli.
krzys6e
Obserwowany

Auto: Opel Meriva

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód