Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

01 Kwi 2015, 17:15

Witam. Zmieniałem ostatnio akumulator i wiadomo radio się zablokowało. Jeździłem pare dni bez niego, ale w końcu siadłem, nastawiłem godzinę i posługując się instrukcją chciałem wpisać kod do radia. Tylko wg instrukcji na wyświetlaczu powinien się znajdować napis SAFE, a po wciśnięciu przycisku AS i włącznika powinno się pojawić okienko do wpisania kodu. U mnie tego nie ma. Na wyswietlaczu jest tylko data, godzina oraz temperatura. Radio mam identyczne jak na tym filmie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Widzę tu, że on też nie ma napisu SAFE, ale jednak i tak ma dostęp do okna z wpisywaniem kodu. Byłbym wdzięczny, gdybyscie mi pomogli.
krzys6e
Obserwowany

Auto: Opel Meriva

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf Variant, bok
      Zardzewiały Fiat 126p
      Lotnisko Dajtki - Piknik
      Urwany zderzak w błocie, Jeep Grand Cherokee