Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

Opel Meriva zablokowane radio - brak napisu SAFE

01 Kwi 2015, 16:15

Witam. Zmieniałem ostatnio akumulator i wiadomo radio się zablokowało. Jeździłem pare dni bez niego, ale w końcu siadłem, nastawiłem godzinę i posługując się instrukcją chciałem wpisać kod do radia. Tylko wg instrukcji na wyświetlaczu powinien się znajdować napis SAFE, a po wciśnięciu przycisku AS i włącznika powinno się pojawić okienko do wpisania kodu. U mnie tego nie ma. Na wyswietlaczu jest tylko data, godzina oraz temperatura. Radio mam identyczne jak na tym filmie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Widzę tu, że on też nie ma napisu SAFE, ale jednak i tak ma dostęp do okna z wpisywaniem kodu. Byłbym wdzięczny, gdybyscie mi pomogli.
krzys6e
Obserwowany

Auto: Opel Meriva

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Fotel Alpine Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Honda NSX
      27 kwietnia na trasie Sól – Banachy
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009