Opel Omega 2,5 TDS

[Opel Omega] 2,5 TDS

13 Sty 2008, 00:15

Witam, mam znajomego ktory chce kupic Opla Omege, szczerze mowiac kieruje sie on wygladem ale nie wie nic o silniku i tym podobne, wiec mam pytanie jakie sa silniki w tych omegach 2,5 TD i TDS znalazłem na allegro ale nie wiem czym sie one roznia i jesli moze ktos mial taka omege to niech mi powie jak z awaryjnoscia i utrzymaniem takiego autka, chodzi to bardziej o sedan niz o kombi

pozdrawiam
vabank_sdz
Nowicjusz

Re: Opel Omega 2,5 TDS

13 Sty 2008, 12:08

Silniki 2.5 TDS stosowane w Omedze są produkcji BMW.
Są one dynamiczne ale spalają więcej paliwa niż 2.5 TD.
Naprawa silnika 2.5 TDS jest droższa ponieważ ma on 6 cylindrów i jest bardziej skomplikowany w budowie. 2.5 TD ma cztery cylindry , jego naprawa bedzie tańsza.
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili