Opel Omega 2,5 TDS

[Opel Omega] 2,5 TDS

13 Sty 2008, 01:15

Witam, mam znajomego ktory chce kupic Opla Omege, szczerze mowiac kieruje sie on wygladem ale nie wie nic o silniku i tym podobne, wiec mam pytanie jakie sa silniki w tych omegach 2,5 TD i TDS znalazłem na allegro ale nie wiem czym sie one roznia i jesli moze ktos mial taka omege to niech mi powie jak z awaryjnoscia i utrzymaniem takiego autka, chodzi to bardziej o sedan niz o kombi

pozdrawiam
vabank_sdz
Nowicjusz

Re: Opel Omega 2,5 TDS

13 Sty 2008, 13:08

Silniki 2.5 TDS stosowane w Omedze są produkcji BMW.
Są one dynamiczne ale spalają więcej paliwa niż 2.5 TD.
Naprawa silnika 2.5 TDS jest droższa ponieważ ma on 6 cylindrów i jest bardziej skomplikowany w budowie. 2.5 TD ma cztery cylindry , jego naprawa bedzie tańsza.
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - nowy kabriolet, atletyczny i uwodzicielski Opel Cascada - nowy kabriolet, atletyczny i uwodzicielski
    Po wielu generacjach kompaktowych kabrioletów na bazie modeli Kadett i Astra, Opel powraca do starszej tradycji kabrioletów, o średnich wymiarach, z czterema miejscami, i miękkim dachem, które są symbolem ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf VII
      Men's Day 2009
      Lexus LF-LC wnętrze 8
      Toyota Yaris Hybrid (2013)