Opel Omega 2,5 TDS

[Opel Omega] 2,5 TDS

13 Sty 2008, 00:15

Witam, mam znajomego ktory chce kupic Opla Omege, szczerze mowiac kieruje sie on wygladem ale nie wie nic o silniku i tym podobne, wiec mam pytanie jakie sa silniki w tych omegach 2,5 TD i TDS znalazłem na allegro ale nie wiem czym sie one roznia i jesli moze ktos mial taka omege to niech mi powie jak z awaryjnoscia i utrzymaniem takiego autka, chodzi to bardziej o sedan niz o kombi

pozdrawiam
vabank_sdz
Nowicjusz

Re: Opel Omega 2,5 TDS

13 Sty 2008, 12:08

Silniki 2.5 TDS stosowane w Omedze są produkcji BMW.
Są one dynamiczne ale spalają więcej paliwa niż 2.5 TD.
Naprawa silnika 2.5 TDS jest droższa ponieważ ma on 6 cylindrów i jest bardziej skomplikowany w budowie. 2.5 TD ma cztery cylindry , jego naprawa bedzie tańsza.
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Mercedes Klasy V Mercedes Klasy V
    Solidny przód i wyjątkowe kształty. Skonstruowana z pasją, z myślą o radościach i wyzwaniach codzienności, nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006