Opel vectra 1.6 91r. - rozrząd...

[opel vectra] 1.6 91r. - rozrząd...

11 Lut 2008, 16:45

jak to jest z rozrządem w vectrach. Wczoraj mi się zepsuł rozrząd i na szczęście w takim położeniu że nic innego się nie uszkodziło. Mechanik powiedział że miałem farta, że akurat tak to nawaliło. Ale koledze też się ostatnio w vectrze sie zepsuł rozrząd i też nic innego się nie zepsuło. Czy tam jest jakiś rozrząd bezkolizyjny, jak to ktoś ostatnio nazwał, czy obaj mieliśmy farta, że akurat tak to się skończyło?
foxterr
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecinek
  • Re: [opel vectra] 1.6 91r. - rozrząd...

11 Lut 2008, 21:33

Nie wiem,może się nie znam,ale co twój problem ma wspólnego z instalacją gazową?
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

Re: [opel vectra] 1.6 91r. - rozrząd...

12 Lut 2008, 00:30

W silniku 2.0 8v jest bezkolizyjny, natomiast w 1.6 nie.
    Golf IV GTI 1.8 TURBO
    Nissan Terrano II 2.7 TDI
    BMW 328
    Bolo1989
    Aktywny

Miejscowość: Mazowieckie

12 Lut 2008, 13:15

MotoAlbercik napisał(a):Nie wiem,może się nie znam,ale co twój problem ma wspólnego z instalacją gazową?
    Przepraszam, mój błąd. Powinienem był umieścić ten temat w innym miejscu. Moderatora proszę o przeniesienie tego tematu w odpowiednie miejsce.

Oto przykład kulturalnego forumowicza - przeprosił za błąd i poprosił o przeniesienie tematu :) .to się nazywa kultura.Temat przeniesiono - MotoAlbercik.
    foxterr
    Nowicjusz

12 Lut 2008, 13:19

Bolo1989 napisał(a):W silniku 2.0 8v jest bezkolizyjny, natomiast w 1.6 nie.
    Już się dowiedziałem pewnych rzeczy na temat silników opla. Silniki 1.6 8v, 1.8 8v i 2.0 8v są silnikami bezkolizyjnymi, a pozostałe niestety są kolizyjne.
    foxterr
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006