Opel Vectra 1.8

Opel Vectra 1.8

17 Cze 2010, 08:41

witam

mam "maly" problem z samochodem
wybieram sie do mechanika ale nie chcialabym wczesniej dowiedziec sie cos na ten temat

od jakiegos czasu gdy ruszam samochodem pod delikatna gorke - np chce ruszyc ze skrzyzowania, samochod tak jakby boksuje w miejscu, szarpie, jakby stracil cala moc i nie mogl ruszyc.
jest to coraz bardziej uciazliwe bo dzieje sie tak coraz czesciej i na coraz mniejszych gorkach

czy moglibyscie mi podsunac pomysly co to moze byc?
nie wiem czy w dobrym miejscu zalozylam tez watek
przyznam ze jestem zupelnie zielona jesli chodzi o samochody :(
a juz w szczegolnosci jesli chodzi o dogadanie sie z mechanikiem po angielsku gdy zupelnie nie wiem o co chodzi

prosze o rady i sugestie

bardzo dziekuje!

auto ma przebieg 112tys mil -
sprzeglo wymienialam niecaly rok temu

[ Dodano: Czw Cze 17, 2010 10:05 ]
nikt nic nie doradzi :(
justyska
Nowicjusz

Miejscowość: uk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...
    Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A5- personalizacja wnetrza
      VERVA Street Racing 2010
      Nissan 200sx s14, drift, 1 czerwca w Olsztynie
      Toyota Yaris Hybrid (2013)