Opel Vectra 100 edition

Re: Opel Vectra 100 edition

28 Lip 2010, 00:34

hesus napisał(a):ładne skrajności :) nie wiem skąd konieczność wplatania w dyskusje "spuszczania się", no ale co kto lubi...

a celem było jedynie zauważenie, że te wspomniane przez Ciebie woskowania, mycia, głupie garażowanie jednak znacząco wpływają na stan blacharki. a dla wielu mycie samochodu ogranicza się do deszczu za oknem. dlatego można i znaleźć vectre B bez rudej. a że jest ona bardziej podatna na rdze to nigdzie nie przeczyłem.

Dokładnie kolego !

Jeden eksploatuje swój samochód bez jakiegokolwiek mycia, bo po co skoro zaraz się ubrudzi. A jak sól nazbiera się na lakierze, bądź szczelinach w elementach nadwozia, rdza chętnie u nas zawita. Ja osobiście gdy sporo jeżdżę w zimie, dwa razy w miesiącu jestem na myjce.

Może przesadzam, ale wtedy mogę podać argument jak kolega wyżej. Nie muszę daleko szukać. Znajomy ma garaż sporych rozmiarów, lecz wszystkie autka stoją pod chmurką. Kretynizm ? Myślę że nie jest jedyny.... bezsens.
jacek04
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kłodzko

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a
    SsangYong odsłonił nazwę oraz pokazał wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny modelu Y400. Opracowywany przez SsangYonga nowy model flagowego SUV-a znany był pod nazwą projektową "Y400". Firma zdecydowała się nadać nowemu samochodowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, drift, 3
      Range Rover EVOQUE - tył
      Jest stromo, ale Jeep daje redę
      Old car