OPEL VECTRA 2.2 DTI

OPEL VECTRA 2.2 DTI

19 Cze 2008, 23:18

Witam

Spodobał mi się pewien samochód a mianowicie Opel Vectra B.
W związku z tym mam pytanie gdyż jestem w tym temacie
kompletnie zielony. Czy to dobre samochody ?

[link wygasł]

[link wygasł]

pozdrawiam
Szukam_samochodu
Nowicjusz

Re: OPEL VECTRA 2.2 DTI

20 Cze 2008, 09:52

Auta generalnie według mnie są dobre (zależy na jaki egzemplarz się trafi), chociaż różni ludzie różnie uważają...
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

20 Cze 2008, 17:14

siedze od kilku tygodni na intn. i tez zastanawiam sie nad zmiana samochodu i upatrzyłam sobie tez vectre ale C
wiesz ile ludzi tyle opini jedni mowia ze ople to złom drudzy ze swietne wozy a ja uwazam ze jesli Ci wpadł w oko to sobie go kup tylko z dobrych rąk.moj znajomy ma juz drugiego opla wlasnie VB i nie narzeka jest zadowolony nawet mowi ze jest lepsza od wersji C .Jest to średniej klasy autko i za całkiem nieduza kase.jak kogos stac na BMW to sobie ja kupuje mnie nie stac wiec wybrałam tansze ale mlodsze za te sama kase i juz! UWAŻAJ OD KOGO NABYWASZ! POWODZONKA...
lena
Nowicjusz

Miejscowość: slask

21 Cze 2008, 10:24

Ja mam Vectrę C 1.9 CDTI 150KM w full opcji z roku 2005 kupiłem ją od znajomego w tym roku za 35000zł autko bardzo fajne i nie zgadzam sie z przedmówca że gorsze od B jak dla mnie większe i bardziej komfortowe.
Wykończenie tego samochodu zaszokowało mnie, jak dla mnie nie odbiega od wykończenia Volva czy Audi. Klimatyzacja chodzi tak że można poczuć sie jak w chłodni. Autko świetne jak dobrze pójdzie to w następnym miesiącu albo w sierpniu jadę nim nad Bałtyk. Spokojnie zaryzykowałbym pojechanie nim na Chorwację lub do Bułgarii. Zresztą poprzedni właściciel był nią i bardzo sobie chwalił.spalanie samochodu na trasie w granicach 5,5-6 litra więc bardzo mało pomimo tego że samochód ma troszkę koników i jest bardzo zwinne spokojnie idzie nim wyprzedzać nawet kolumnę tirów. koszty utrzymania samochodu nie są duże.Na przegląd który zrobiłem czyli oleje , filtry, paski i napinacze Z doświadczenia jednak nie radze trzymać samochodu pod blokiem bo w brew pozorą jest popyt na te samochody. Wracając nią z Niemiec spokojnie jechałem nią te 220km/h be żadnych problemów.Hałas do zniesienia. Jedyna rzecz do której przyszło mi sie przyczepić to deska i te przyciski na środku trochę ich dużo i dość to wszystko skomplikowane. Nie żałuje kupna tego samochodu.
astro007
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód