Opel Vectra B 2.0 DTI

Opel Vectra B 2.0 DTI

19 Wrz 2006, 21:39

Witam, prosze o pomoc - od pewnego czasu pojawia mi sie na wyswietlaczu: Controller Niv. Huile, zazwyczaj przy dluzszej jezdzie przy predkosci ok 120 km/h. Poniewaz znawca samochodowym nie jestem ( a chcialbym troche pogrzebac ;-) ) prosze o pomoc - czy moge sam cos zrobic z tym czy musze jechac na warsztat.
2. Dzisiaj natomiast wyswietlil mi sie inny blad: "coś tam Refroidis". Przepraszam za "cos tam", niestety pojawil sie na kilka sekund i zapamietalem tylko ostatni wyraz

Z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam
Tommyslaw
Nowicjusz

• Re: Opel Vectra B 2.0 DTI

19 Wrz 2006, 21:47

sam to raczej nic nie zdziałasz,trzeba podłączyć pod tester i odczytać błędy i wtedy można postawić diagnozę co jest uszkodzone.
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006