Opel Vectra B 2.0 DTI

Opel Vectra B 2.0 DTI

19 Wrz 2006, 22:39

Witam, prosze o pomoc - od pewnego czasu pojawia mi sie na wyswietlaczu: Controller Niv. Huile, zazwyczaj przy dluzszej jezdzie przy predkosci ok 120 km/h. Poniewaz znawca samochodowym nie jestem ( a chcialbym troche pogrzebac ;-) ) prosze o pomoc - czy moge sam cos zrobic z tym czy musze jechac na warsztat.
2. Dzisiaj natomiast wyswietlil mi sie inny blad: "coś tam Refroidis". Przepraszam za "cos tam", niestety pojawil sie na kilka sekund i zapamietalem tylko ostatni wyraz

Z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam
Tommyslaw
Nowicjusz

• Re: Opel Vectra B 2.0 DTI

19 Wrz 2006, 22:47

sam to raczej nic nie zdziałasz,trzeba podłączyć pod tester i odczytać błędy i wtedy można postawić diagnozę co jest uszkodzone.
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti