Opel Vectra B...jaki zestaw głośników i radio?

Opel Vectra B...jaki zestaw głośników i radio?

08 Wrz 2009, 16:39

Witam.

Planuje zakup głośników i radia do swojego samochodu.Chciałbym żeby wszystko ładnie grało ale nie kosztowało majątku...w sklepie widziałem radio Sony za 300zł z CD, Mp3 i wtykiem jack...do tego myślałem o głośnikach gdzie mi oferowali 2 do przednich drzwi w cenie 80zł...
Ale tak się zastanawiam czy może lepiej by było coś zamówić? Macie jakieś propozycje i rady związane z zakupem takich rzeczy? Bo ja jestem zielony w tych sprawach...
Chciałbym też żeby radio współpracowało z wyświetlaczem oryginalnym jakie jest w Oplu...
Mój samochód to Opel Vectra B z 1996 roku...

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 23:21 ]
Co sądzicie o tym radiu?
[link wygasł]

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 23:23 ]
Albo o tym?
[link wygasł]

Które jest lepsze?
Stackhouse
Nowicjusz

Miejscowość: ...

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Focus C-MAX
      Zabudowa bagażnika, Car audio, Rockford
      Daf XF 105, herkules, ciągnik balastowy
      Honda Civic Coupe