Opel Vectra C czy Opel Astra H

21 Mar 2017, 16:18

Witam mam pytanie takie jak w temacie które auto wybrać ? Vectre C czy Astre H , Odrazu mówie mój budzet nie jest duży i dobrze o tym wiem mam 15 tysięcy na auto i chyba wybiore jedno z tych dwóch bo ta marka oferuje najlepszą cene co do wyglądu :) (Mazda 6 oraz 3 również mi się podobają ale rdzewieją i bardzo ciezko znalesc ładny model) , Auto bedzie używane w mieście (Raz na jakis czas sie jakas trasa zdarzy ) Pytanie do was które auto byście wybrali jesli chodzi o wygląd jak i wyposażenie :)
Kuzma98
Nowicjusz
 
Posty: 13
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 04 10 1996
Auto: Nie mam

21 Mar 2017, 18:16

Masz dwa różne segmenty. Vectra to "D" a astra jest kompaktem. Wybierz to co bardziej odpowiada Ci rozmiarem
W sumie masz też signum
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

21 Mar 2017, 18:19

Rozwalają mnie Twoje odpowiedzi :)

Przecież autor wyraźnie napisał z jakich wybiera, więc chyba wie dokładnie jakie gabaryty mają te samochody i jak one wyglądają :)
BezimiennyTyp
Nowicjusz
 
Posty: 34
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 29 05 2015
Auto: Nie mam

21 Mar 2017, 18:22

Astra H to technicznie nieco nowsza konstrukcja od Vectry C, na tym plusy się kończą. Wnętrze ma dramatyczną wręcz barokową stylistykę deski rozdzielczej i auto jest mniej komfortowe od Vectry C.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

21 Mar 2017, 18:37

Masz budżet na serwis i miejsce do parkowania - Vectra.
Potrzebujesz mniejszego, zwinnego autka - Astra.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8841
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...