Opel Vectra C GTS 1.9 cdti OPINIE... pilne!

Re: Opel Vectra C GTS 1.9 cdti OPINIE... pilne!

05 Lut 2010, 19:48

jeżeli chodzio kosztu to taką vectre da sie kupić za granicy i z rozsądnym przebiegiem... :) co do 2.2 dti to też sie zastanawiałem ale jak mam kupować za granicy to większą akcyze zapłace silnik do 2.0...
DoriaXX
Nowicjusz

Miejscowość: ok. Góra kalwaria

05 Lut 2010, 20:22

no to prawda akcyza bedzie wieksza powyzej 2l, ale w polsce tez dostaniesz i moze z nizszym przebiegiem bo z niemiec samochody maja najechane kilometrow wiedz o tym ze oni maja autostrady i co wiecej z nich korzystaja a w polsce przecietny czlowiek przejezdza do 15 tys, ja jestem troche ponadprzecietny bo przejezdzam 30-40tys, no ale mowie ze wujas mial i sobie chwalil w tym silniku na trasie 6l przy predkosciach do 110, a w miescie 7-9 w zaleznosci od jazdy.
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz

07 Lut 2010, 11:03

a co najczęściej sie psuje w tym modelu ?
DoriaXX
Nowicjusz

Miejscowość: ok. Góra kalwaria
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili