Opel Vectra C - SIEMENS NCDC2013 - Nie chce się wyłączyć Czytaj więce

Opel Vectra C - SIEMENS NCDC2013 - Nie chce się wyłączyć Czytaj więce

20 Mar 2016, 12:53

Witam. Posiadam OPLA Vectrę C z 2004 a w nim radyjko Siemens NCDC 2013. Wcześniej miałem lekkie problemy z radiem, bo od czasu do czasu przy zapalaniu się "zacinało" (na ekranie było tylko logo OPLA, jedyne co można było zrobić to "bawić" się dmuchawą, samo radio nie działało przez jakieś 20 minut i po tym czasie samo się włączało). Nie było to aż takie uciążliwe więc problem zignorowałem. Teraz jednak mam dużo poważniejszą sprawę. Od wczoraj ekran jest zablokowany a radio nie chce przestać grać. Wyświetla się logo OPLA, żadne przyciski od radia nie działają, te na kierownicy również. Próbowałem odłączać akumulator (całą noc stał odłączony) ale nie pomogło - rano po podłączeniu akumulatora od razu włączyła się muzyka. Próbowałem też wyciągnąć bezpiecznik który w książce opisany jest jako "System informacyjny". Przestało grać. Po ponownym włożeniu bezpiecznika radio gra dalej. Orientuje się ktoś co powinienem zrobić?

Czytaj więcej opel-vectra-c-siemens-ncdc2013-nie-chce-sie-wylaczyc-vt92607.htm#ixzz43RIsL9X0
cleverley
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie na świecie w ciągu zaledwie jednego roku. Użytkownicy pojazdów elektrycznych z całego świata mogą pokonywać coraz dłuższe trasy mając do dyspozycji już ponad ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • WST 1/4 MILI - Dajtki
      Electric Blue - samochód z silnikiem elektrycznym : zdjęcie 4
      Chicago Auto Show 2008
      Suzuki Vitara