Opel Vektra B 2.0 16V automat - Problem ze skrzynią biegów

Opel Vektra B 2.0 16V automat - Problem ze skrzynią biegów

13 Lis 2010, 02:08

Pomocy skrzynia działa w trybie awaryjnym!! Każdorazowo rusza z trójki. Co mam robić? Nikt nie chce się tego podjąć. Może ktoś wie co należy zrobić?
paweł1234
Nowicjusz

Miejscowość: Olesno

Re: Opel Vektra B 2.0 16V automat - Problem ze skrzynią bieg

13 Lis 2010, 21:17

Typowy tryb awaryjny ażeby zapobiec uszkodzeniu skrzyni.Musisz zrobic diagnoze,odczytać błedy skrzyni,w innym przypadku można jedynie wymieniać co mogło ulec uszkodzeniu.Może problem tkwi w małym ciśnieniu oleju.Podepnij auto pod TECHa i odczytaj błedy skrzyni.
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5