Opel Vivaro

Opel Vivaro

26 Kwi 2010, 02:44

Witam .
Mam zamiar kupic Opla Vivaro 1,9cdti z 2004na co zwrocic szczegolna uwage przy kupnie ??dziekuje za odp
bora4
Nowicjusz

Miejscowość: Dublin

Re: Opel Vivaro

26 Kwi 2010, 09:02

Kolego pomyliłeś nieco działy,bo większe podpowiedzi uzyskałbyś w "dostawczych"...
Na moje auto mechanicznie jest bardzo dobre ale niewiele mogę powiedziec o funkcjonalności i właściwościach transportowych tego konkretnego modelu. Nawet nie wiemy czy ma to auto służyc do przewozu ludzi czy towaru..?
Proponuję najpierw skorzystac ze strony "autocentrum".
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nowa generacja modelu hyundai i20, przód
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Summer Cars Party 2009
      Park Maszyn, Audi A5 - 350 KM, 700 NM