Opel Zafira czy warto kupić

[Opel Zafira] czy warto kupić

19 Paź 2007, 08:24

jestem zainteresowany kupnem samochodu rodzinnego,konkretnie chodzi mi opola zafirę ,sąsiad ma do sprzedania 1999r.z gazem.Co powinienem wiedzieć na temat tego auta?czy warto go kupić?pozdrawiam i dziękuję
jaro
jaro
JAROSłAW JóZEFOWICZ
Nowicjusz

Re: [Opel Zafira] czy warto kupić

20 Paź 2007, 07:46

ja nie mam zaufania do opli na twoim miejscu kupilbym vw sharana jest mniej awaryjny pozdro
lukaszkomza
Początkujący

Miejscowość: Więcbork

20 Paź 2007, 19:21

:D lukaszkomza: Nie masz zaufania do opli ze względu na blacharke, czy - skoro jesteś mechanikiem - naprawiałeś te ople z najczęściej jakich przyczyn? Najprościej chwalić VW...no, booooo?
fordon

20 Paź 2007, 19:32

poprostu nie lubie opli ze wzgledu na sylwetke awaryjnosc blaharke nie lubie ich i tyle jezeli ktos chce sobie kupic takie auto to dla mnie nawet lepiej bo wiecej zarobie na naprawie
lukaszkomza
Początkujący

20 Paź 2007, 19:36

prawdą jest tez to ze jest kilka udanych modeli opla np corsa zafira tez nie jest zła ale vw zawsze byl mniej awaryjny.
lukaszkomza
Początkujący

21 Paź 2007, 07:42

lukaszkomza napisał(a):poprostu nie lubie opli ze wzgledu na sylwetke awaryjnosc blaharke nie lubie ich i tyle jezeli ktos chce sobie kupic takie auto to dla mnie nawet lepiej bo wiecej zarobie na naprawie

"Więcej zarobię na naprawie..." Rozumiem, że nie na kolejnych przyjazdach klienta w jego mniemaniu z tym samym - a Ty twierdzisz, że...Panie! Przecież wszystko jest dobrze...? :wink:
fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

• Re: [Opel Zafira] czy warto kupić

21 Paź 2007, 10:22

fordon ty tu chcesz komuś pomagac czy docinac wszystkim po kolei i prawda jest to ze volkswagen jest duzo lepszym autem niz opel, moze troche drozszy jak go kupujesz ale pozniej nie musisz go tyle naprawiac
    mercedes_190_2.0_E
    Nowicjusz

21 Paź 2007, 12:46

8) Nie próbuję docinać, tylko oczekuję rzeczowej wypowiedzi, dlaczego to, czy tamto. Prezentowane opinie młokosów są zwykle oparte na starych modelach i egzemplarzach lub gdzieś tam coś przeczytane...zasłyszane. Stąd taki ton moich postów. Nie podoba Ci się - po coś tu wszedł, Mądralo?
    fordon

22 Paź 2007, 16:56

fordon napisał(a):.......młokosów............Nie podoba Ci się - po coś tu wszedł, Mądralo?
    Znów zaczynasz ? :evil:
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
    Miejscowość: Opolskie

22 Paź 2007, 19:16

:D :shock: Dear Kasik: Co jest niewłaściwego w słowie "młokos" wg Paninego poziomu inteligencji?
    Czy nie było tak poza Forum, że Admin nakazał Pani trzymać się od tych tematów z daleka? Moderatorem TUTAJ jest MotoAlbercik i Marcin. Ich wiedza jest adekwatna do porusznych tu zagadnień; Pani ma chyba w Swojej gestii "Na Wesoło"- czyż nie? Bardzo Panią proszę, aby zechciała nie wściubiać Swojego ślicznego, zaróżowionego noska, gdzie pojęcia na temat brakuje. Basta!!! :evil:
    fordon

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006