Opel Zafira czy warto kupić

[Opel Zafira] czy warto kupić

19 Paź 2007, 09:24

jestem zainteresowany kupnem samochodu rodzinnego,konkretnie chodzi mi opola zafirę ,sąsiad ma do sprzedania 1999r.z gazem.Co powinienem wiedzieć na temat tego auta?czy warto go kupić?pozdrawiam i dziękuję
jaro
jaro
JAROSłAW JóZEFOWICZ
Nowicjusz

Re: [Opel Zafira] czy warto kupić

20 Paź 2007, 08:46

ja nie mam zaufania do opli na twoim miejscu kupilbym vw sharana jest mniej awaryjny pozdro
lukaszkomza
Początkujący

Miejscowość: Więcbork

20 Paź 2007, 20:21

:D lukaszkomza: Nie masz zaufania do opli ze względu na blacharke, czy - skoro jesteś mechanikiem - naprawiałeś te ople z najczęściej jakich przyczyn? Najprościej chwalić VW...no, booooo?
fordon

20 Paź 2007, 20:32

poprostu nie lubie opli ze wzgledu na sylwetke awaryjnosc blaharke nie lubie ich i tyle jezeli ktos chce sobie kupic takie auto to dla mnie nawet lepiej bo wiecej zarobie na naprawie
lukaszkomza
Początkujący

20 Paź 2007, 20:36

prawdą jest tez to ze jest kilka udanych modeli opla np corsa zafira tez nie jest zła ale vw zawsze byl mniej awaryjny.
lukaszkomza
Początkujący

21 Paź 2007, 08:42

lukaszkomza napisał(a):poprostu nie lubie opli ze wzgledu na sylwetke awaryjnosc blaharke nie lubie ich i tyle jezeli ktos chce sobie kupic takie auto to dla mnie nawet lepiej bo wiecej zarobie na naprawie

"Więcej zarobię na naprawie..." Rozumiem, że nie na kolejnych przyjazdach klienta w jego mniemaniu z tym samym - a Ty twierdzisz, że...Panie! Przecież wszystko jest dobrze...? :wink:
fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203 [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody z segmentu D - nadwozie sedan - napęd na tylne koła - silniki benzynowe do 2l o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - rok produkcji modeli ok. 2000r. Wytypowane modele ...

• Re: [Opel Zafira] czy warto kupić

21 Paź 2007, 11:22

fordon ty tu chcesz komuś pomagac czy docinac wszystkim po kolei i prawda jest to ze volkswagen jest duzo lepszym autem niz opel, moze troche drozszy jak go kupujesz ale pozniej nie musisz go tyle naprawiac
    mercedes_190_2.0_E
    Nowicjusz

21 Paź 2007, 13:46

8) Nie próbuję docinać, tylko oczekuję rzeczowej wypowiedzi, dlaczego to, czy tamto. Prezentowane opinie młokosów są zwykle oparte na starych modelach i egzemplarzach lub gdzieś tam coś przeczytane...zasłyszane. Stąd taki ton moich postów. Nie podoba Ci się - po coś tu wszedł, Mądralo?
    fordon

22 Paź 2007, 17:56

fordon napisał(a):.......młokosów............Nie podoba Ci się - po coś tu wszedł, Mądralo?
    Znów zaczynasz ? :evil:
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
    Miejscowość: Opolskie

22 Paź 2007, 20:16

:D :shock: Dear Kasik: Co jest niewłaściwego w słowie "młokos" wg Paninego poziomu inteligencji?
    Czy nie było tak poza Forum, że Admin nakazał Pani trzymać się od tych tematów z daleka? Moderatorem TUTAJ jest MotoAlbercik i Marcin. Ich wiedza jest adekwatna do porusznych tu zagadnień; Pani ma chyba w Swojej gestii "Na Wesoło"- czyż nie? Bardzo Panią proszę, aby zechciała nie wściubiać Swojego ślicznego, zaróżowionego noska, gdzie pojęcia na temat brakuje. Basta!!! :evil:
    fordon

• Warto przeczytać
    • Zbiorniczek płynu hamulcowego
      Kokpit w moim Matizie
      Moto Piknik Tychy 2007
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata