Opinia na temat tuby

Opinia na temat tuby

01 Wrz 2009, 18:30

Witam mam pytanko . Co myślicie o tej [link wygasł] wiem że nie jest super ale chodzi mi tylko o bas czy wyda ona w miarę mocny bas ?
polas2
Nowicjusz

Miejscowość: Kętrzyn
Prawo jazdy od: 11 10 2007
Auto: Volvo s80
Silnik: 2.5 TDI 140 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

03 Wrz 2009, 21:19

Do BMW pasuje idealnie. Chłopaki będą pod wrażeniem.
Lorden
Początkujący

Miejscowość: Myślachowice

04 Wrz 2009, 20:14

Lorden napisał(a):Do BMW pasuje idealnie. Chłopaki będą pod wrażeniem.

do 316 jak ta lala :)
a tak na serio to daruj sobie taki sprzet szkoda kasy
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

05 Wrz 2009, 09:00

Ogólnie to bym proponował skrzynie basową a nie tubę, w tubie tworzą się "zawirowania" fal dzwiękowych, i efekt jest dużo gorszy od skrzynki... poza tym, tak jak kolega gigit mówi odpuść sobie sprzęt tej klasy, to nawet nie wygląda fajnie nie mówiąc o tym jak bedzie grać :grin:
szymekstanley
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006