Opinia o Komisie autoauto.pl

Opinia o Komisie autoauto.pl

18 Kwi 2009, 19:18

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam zamiar kupić auto w komisie autoauto.pl czy ktoś coś słyszał o tym komisie, a może miał jakieś przejścia ?
gabriel331
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa - Busko

Chyba OK

03 Maj 2009, 15:10

Witam.

Też ostatnio rozglądam się za jakimś środkiem lokomocji, więc zbieram opinie o różnych miejscach sprzedaży samochodów uzywanych w Trójmieście, ale też w Warszawie (gdzie często bywam).

Z tego, co wiem, to autoauto jest znanym miejscem, polecali mi go moi znajomi, ktorzy kupili tam "bryczkę" pod koniec zeszłego roku. Twiedzą, że zostali obsłużeni bez zastrzeżeń, choć ostatnio wózek trochę szwankuje z tzw. rozrządem, ale chyba sami są sobie winni, bo akurat rozrząd przydałoby się zwsze wymieniać, jak się kupuje z drugiej reki :)

Więcej nie wiem, ale taka informacją mogę słuzyć :)

Pozdrawiam
Dexter
Dexter
Nowicjusz

Miejscowość: Gdynia

Re: Opinia o Komisie autoauto.pl

31 Maj 2011, 21:45

Jeśli chodzi o komisy to osobiście skłaniam się ku tym autoryzowanym. W samej Warszawie mogę polecić Używane jak nowe - paru znajomych skorzystało z ich oferty i z tego co wiem są zadowoleni, nie było żadnych problemów, samochody zgodne z opisem. Wprawdzie jest tam trochę drożej niż w innych komisach, ale też dają gwarancję i masz pewność, że nie są to wyklepane wiaty przystanków autobusowych z Niemiec ;))
kamilderen
Nowicjusz

Miejscowość: mazowsze

02 Sie 2011, 16:49

witam,
jeżeli chodzi auta, to chyba jak każdy jeździłam już kilkoma... kiedyś kupiłam auto w Szczecinie, tak mi się podobało na zdjęciach, było nawet ok, raz przyjechałam nowym nabytkiem z Białegostoku... Miałam również tego pecha nadziać się na autoauto, ale po tych przejściach szczęśliwie trafiłam na sprzedawcę, z którego jestem zadowolona, prawie 2 lata temu kupiłam u niego autko, jeździłam nim półtorej roku i mi się trochę znudziło, wróciłam do sprzedawcy, wziął je w rozliczeniu (naprawdę dobrą kwotę za nie policzył) i kupiłam u niego drugie auto z którego też jestem zadowolona. Poleciłam go już kilkakrotnie i wszyscy sobie chwalą. Pan ogłasza się na serwisie oto moto, [link wygasł] , szczerze polecam.
MARCIA7
Nowicjusz

Auto: mercedes s320

Re: Opinia o Komisie wesley w czarnym dunajcu

28 Gru 2012, 19:15

Witam nic nie wiem na tema komisu auto auto ale mogę powiedzieć o komisie Wesley w Czarnym Dunajcu obok Dragona ul. Kolejowa . Komis ten zawiera samochody w złym stanie technicznym nie nadającym się do jazdy jeśli chcecie auto które nie nadaje się do jazdy to wasz wybór . Ostrzegam przed tym komisem i właścicielem.
posiadacz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 09 1998
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: golf 5
Silnik: 1.9tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

28 Paź 2014, 10:56

Powiem z własnego doświadczenia. Kupowałem auto od firmy AutoAuto, oni mają duży plac samochodowy na al. Krakowskiej. Udało się znaleźć sprowadzanego Mercedesa za dobre pieniądze. Autko z full wyposażeniem, oczywiście w pełni sprawne. Bardzo pozytywnie oceniam całą obsługę, bez kluczenia i wodzenia za nos. Konkretnie, czyli tak jak lubię ;)
Onedrzej
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 06 2011
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

• Re: Opinia o Komisie autoauto.pl

31 Paź 2014, 02:20

Onedrzej napisał(a):Kupowałem auto od firmy AutoAuto

I jak tu wierzyć? Skoro w każdym poście piszesz o tej firmie. Od razu widać że nie byłeś jej klientem tylko rejestrujesz się po to żeby ją reklamować.
    Kacper
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
    Miejscowość: Warszawa - okolice
    Prawo jazdy od: 14 09 1997
    Auto: Volvo S40
    Silnik: 2.0 140KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 1999

31 Gru 2014, 16:47

Niestety nie w Autoauto ale również kupowałem samochód w komisie .Na pierwszy rzut oka ok nawet do warsztatu nam pozwolił podjechać sprawdzić bebechy.Niestety po czasie okazało się że ten warsztat był w zmowie a auto było po poważnym wypadku. Teraz raczej ogłoszenia motoryzacyjne są moją codziennością i sam wybieram warsztat i mechanika do oględzin.A co do opinii wiesz - większość komisów musi robić dobra minę do złej gry a prawda niestety dopiero wychodzi po czasie.
    p0ldekrakieta
    Początkujący

Przebieg/rok: 21tys. km
    Auto: Audi A4/Mazda RX8
    Silnik: 1.6/1.3
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna

• Warto przeczytać
    • Mini countryman, zabudowa bagażnika Car Audio
      Volvo 850
      Chevrolet Camaro 4x4 TwinTurbo by VTG Team, 2
      Nissan Friend-Me, model koncepcyjny, przód