Opinie o Renault Clio II

Opinie o Renault Clio II

07 Lut 2009, 17:56

Może taki temat już był, ale jak tak to sorry.

Jakie jest Wasze zdanie nt Renaulta Clio II?Czy jest to auto awaryjne, drogie w utrzymaniu, i jakie jest jego zabezpieczenie przed korozją,czy to auto trwałe i czy polecacie do niego silnik Diesla czy benzynowy?Za jakiś czas chcę zmienić auto i zastanawiam się właśnie nad tym modelem.Jeżeli znacie jakąś alternatywę dla tego modelu to podajcie model.
m44wp
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Opinie o Renault Clio II

08 Lut 2009, 13:34

Mój brat ma ten model z silnikiem 1.2,kupił go przy przebiegu ok.80.ooo.teraz samochód ma 130kkm awarie?Tylko czujnik położenia wału,poza tym nic naturalnie poza materiałami eksploatacyjnymi.Samochodzikiem się b.przyjemnie jeżdzi,brat sobie chwali!!!Ja sprowadziłem z Niemiec clio I też z siln,1.2 energy.Przebieg wtedy 150 kkm,musiałem zrobić cały uklad hamulcowy genau o innych drobiazgach nie wspominam,silnik i skrzynia ?Jak w nowym samochodzie!!!Teraz sam. ma zrob.180kkm,do roboty tylna belka(duży koszt)łożyska w kolach i do wym.jeden przegub. Silnik nie bierze jeszcze oleju!!!Kupujac bacz na przebieg.Samochodziki godne polecenia.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Opinie o Renault Clio II

08 Lut 2009, 13:51

PhantomASA1 napisał(a):Mój brat ma ten model z silnikiem 1.2,kupił go przy przebiegu ok.80.ooo.teraz samochód ma 130kkm awarie?Tylko czujnik położenia wału,poza tym nic naturalnie poza materiałami eksploatacyjnymi.Samochodzikiem się b.przyjemnie jeżdzi,brat sobie chwali!!!Ja sprowadziłem z Niemiec clio I też z siln,1.2 energy.Przebieg wtedy 150 kkm,musiałem zrobić cały uklad hamulcowy genau o innych drobiazgach nie wspominam,silnik i skrzynia ?Jak w nowym samochodzie!!!Teraz sam. ma zrob.180kkm,do roboty tylna belka(duży koszt)łożyska w kolach i do wym.jeden przegub. Silnik nie bierze jeszcze oleju!!!Kupujac bacz na przebieg.Samochodziki godne polecenia.

Też tak myślałem, ale wolałem się upewnić.

Dzięki!
m44wp
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Datsun 280zx, tył
      Tor Poznań Track Day - 25.03.2012
      Stunt motocyklowy, jazda na gumie, Piotruś, 4
      Porsche - Adam Kornacki