Opinie o tym Golfie.

01 Lis 2011, 21:47

No no. Ładne to Toledo. Nad Seatem też myślę właśnie, trudno znaleźć ładny egzemplarz. A Leon dobrym samochodem jest? Ładne stylowe autko jak Toledo ;) A Astra takie zacięcie sportowe ma? To jaki ona silnik miała?
sitek37
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: Megane I 1,4e

01 Lis 2011, 22:06

Nie patrzyłem za bardzo w papiery, benzyniak, pojemność między 1.6 do 1.8, tarcze na 4 koła. To było auto zastępcze, raczej nie zobaczysz tego egzemplarza, bo został rozbity przez następnego klienta, widziałem szczątki stojące przed serwisem :D
Może to nie było żadne sportowe, tylko po prostu nowe sprzęgło, u mnie "łapie" od 1/2, a tam praktycznie od razu. Może to była tylko kwestia regulacji linki sprzęgła, nie mam pojęcia.

Serwis gdzieś przy Krakowie, Opla, obok salon Suzuki.
LOTnick
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 253
Zdjęcia: 2
Auto: Ford Focus II 1.6 100KM

01 Lis 2011, 22:21

Leon to to samo co Toledo tylko w krótszej budzie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Lis 2011, 11:50

Witam ponownie chłopaków. A weźcie mi wytłumaczcie jak to jest z nowymi samochodami? Sprawdzałem wczoraj ofertę Clio i jest bardzo obiecująca. Możecie mi powiedzieć ile się płaci za ten przegląd gwarancyjny? Czy oprócz tego trzeba robić ten zwykły przegląd na stacji diagnostycznej? Wczoraj porozmawiałem ze swoją kobietą i doszliśmy do takiego wniosku, że chyba bezpieczniej i wygodniej będzie kupić samochód na gwarancji. Pojeździłem trochę po Kuj-Pomie i 2-3 letnie auto znaleźć w fajnym stanie to już jest wyczyn :D Dużo "Flotowych" po 140kkm przejechane w 2 lata, dużo podejrzanych bo przejechane 10kkm w 3 lata :D i robi się dziwnie nie miło w towarzystwie dilera gdy zaczynają się pytania o przeszłość samochodu ;D Co myślicie o takim pomyśle? Fajny dynamiczny silnik 100 konny z klimatyzacja automatyczną i zamyka się w 45k zł. Z góry dzięki za cierpliwość bo strasznie nie zdecydowany jestem, a jakoś to wytrzymujecie.
sitek37
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: Megane I 1,4e