Opinie serwisu Euro Klima ul.Szyszkowa 68 Warszawa..?

Opinie serwisu Euro Klima ul.Szyszkowa 68 Warszawa..?

23 Cze 2010, 12:49

Witam,

był ktoś w tym serwisie zajmuja się klimatyzacją podobno...

miał ktoś z nimi do czynienia, bo telefonicznie na dzień dobry nie są zbyt konkretni...
jakby łaske robili że sprawdzą samochód...

proszę o opinie na temat tej firmy...

Pozdro
Marinsxx
Nowicjusz

Re: Opinie serwisu Euro Klima ul.Szyszkowa 68 Warszawa..?

09 Lip 2010, 13:32

Taaa, goście mili aż do bólu.... najlepiej nie przeszkadzać, najlepiej wogóle o nich zapomnieć! Obsługa beznadziejna i olewanie klienta.
Klima świeżo nabita ale przestała załączać. Podjechałem do nich że może sprawdzą czy przypadkiem nie przetarł się przewód, albo na kostce nie styka a może grubsza sprawa jakaś. Nie i już, trzeba się umówić.... Mówię że nie wiem co to, i ile będzie kosztować i czy mam się umówić na cały dzień czy na 10 minut. U nas zawsze umawiamy się na cały dzień - usłyszałem. Nie raczył nawet sprawdzić co to może być, baa nie raczył nawet unieść wzroku od komputera...
plen
plen
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

09 Lip 2010, 13:52

dzięki za info :wink:

znalazłem magika mechanika, rzut beretem od Warszawy.

wszystko naprawia, a jak nie on to zna kogoś kto to zrobi :arrow: ^^,
a w ASO audi krętacze/mechanicy to szybciej wymienia CI pół samochodu i jak przez przypadek wymienią tą złą część to fart i podliczą cie na grube tysiące...

za diagnostyke i niby grzebanie bez mojej zgody chcieli mi naliczyć 450 zeta...
to im dałem popalić... myślałęm że skończy się zabawą z Policją

jeszcze mam napisać do AUDI w NIEMCZECH żeby odebrali Kulczykowi licencje na AUDI bo hańbi ich logo :cool: robiąc takie przekręty z klientami.

tak czy siak ASO chciało mnie podliczyć na 6000 zł i nie wiadomo czy naprawią a mój nowy magik wziął 500 zł za znalezienie zepsutych elementów+ wymiana 3 z 4 bo 4-tej części mu zabrakło więc na 2 raz już umówiony jestem :smile:

tak czy siak wiem już gdzie jeździć wrazie czego. :lol:

pozdro.
Marinsxx
Nowicjusz

11 Lip 2011, 01:50

UWAGA !!! NA EURO KLIME ULICA SZYSZKOWA 68 !!!

Chetnych posiadaczy za duzej ilości gotówki oni mile obsłużą. a Teraz na poważnie. wydałem 3000 PLN u nich na naprawe klimy w audi a6 spreżarka bez sprzegłowa i takie tam naprawiali i poprawiali przez 2 lata i niestety wiedza i umiejętności im sie skończyły i powiedzieli bym sobie jechal gdzie indziej bo juz za duzo dołozyli do mojej naprawy. wymienili parownik osuszacz dali regenerowana sprezarke a sprzegielka jak zruwalo tak zrywalo. i tak jak nadmienilem kazali sie zabierac i naprawiac gdzie indziej bo juz nie wiedza co z tym dalej. diagnoza moja byla taka ze miałem wymianiana sprezarke ale oczywiscie ze starym zaworem cisnienia. a jeszcze jedno zaplacilem za nowy presostat a co sie okazalo ze wsadzili mi uzykwe z innego audi a policzyli prawie 3 razy drozej niz w IC bez znizek. w moim Prekonaniu sa to naciagacze wyludzacze i jeszcze jedno fachowcami to oni nie sa no moze i sa ale napewno nie od klimatyzacji. naprawilem sam klime niestety wydalem tylko 300PLN trzysta zlotych i działa juz 3 m-c. wcześniej obiazy wyly takie ze cisnienie wskakiwalo nawet do 30 bar i sprzegielko nowe teraz w kazdej pozycji jest 12 czyli idealne i dziala perfekcyjnie.

POzdrawiam Piotr
piotr.slazinski@wp.pl
Piotr75
Obserwowany

Auto: a6

17 Lip 2011, 18:56

ja jestem wierny serwisowi Pol-Mot auto i taka sytuacja na szczęście tam mi się jeszcze nie przytrafiła, mechanik wymienia zawsze tak że działa i co ważne nie wymienia przy tym 10 zbędnych działających części.
Manollo
Nowicjusz

Miejscowość: Stara Błotnica
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ALT
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      MTL - Autosalon
      syrena 102