Opłaty Samochodowe

08 Cze 2014, 16:03

Witam. Jestem tutaj nowy. Planuje kupić sobie pierwsze auto w życiu. Mam na oku Vw Vento. Chodzi mi o opłaty. Sprzedający auto ma ważne opłaty do sierpnia tego roku czyli OC i przegląd. I mianowicie chciałbym się dowiedzieć jak będzie to wyglądać gdy załóżmy kupie od niego dzisiaj to auto i czy mogę nim po zakupie jeździć normalnie czy też nie i jak to dalej ma przebiegać. Dodam, że nigdy nie miałem auta i nikt ode mnie w domu też nie :) więc prosiłbym o jak najdokładniejszą pomoc krok po kroku w kwestii opłat :)
Kendzior
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: VW Vento
1

08 Cze 2014, 17:29

Przecież tego typu tematy są omawiane w dziesiątkach, jak nie setkach tematów w necie :bored:
co-dalej-po-kupnie-auta-vt13636.htm
http://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zak ... -auta.html
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 358
Zdjęcia: 518
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006
0

09 Cze 2014, 09:47

Na naszym forum też wielokrotnie było opisywane - i sprawa przerejestrowania i sprawa ubezpieczenia.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna?
    Każdy właściciel samochodu chcę przedłużyć okres cieszenia się nowym i pięknym autem tak długo, jak to możliwe, dlatego stara się chronić go przed uszkodzeniami. W tym celu robi przeglądy techniczne, stosuje drogie oleje ...