Opłaty...

Opłaty...

16 Paź 2006, 15:50

Kupno samochodu jest jak na razie tylko w moich dalekich myślach, ale zanim będę o tym rozmyślał to przydałoby się wiedzieć ile kasy będzie trzeba dodatkowo włożyć w samochód (nie licząc ceny samochodu i takich wydatków jak paliwo czy naprawy). A tak się składa, że mam raczej mierne pojęcie jakie są te opłaty.
Samochód będzie raczej jakiś grat, ale już rejestrowany w Polsce - czy w takim przypadku trzeba go przerejestrowywać? O ile wiem to dowód rejestracyjny i tablice to 60zł + 80zł więc raczej niedużo. Jeśli samochód ma OC ważne powiedzmy do lutego 2007 to do tego czasu można nim normalnie jeździć, a później trzeba podpisać nową umowę? I jak to jest z obowiązkowymi przeglądami... co rok czy co określoną liczbę km? Pewnie ceny takich przeglądów zależą od samochodu, warsztatu itp. ale na oko ile to może kosztować? Jeszcze jakieś inne koszta? Wybaczcie za tą ilość pytań, ale jestem zupełnie zielony w tym temacie.
bendi
Początkujący
 
Posty: 54
Rejestracja: 28 Wrz 2006, 22:31

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
  Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti