Opony do Corolli E12

Opony do Corolli E12

30 Wrz 2010, 17:28

Mam Toyotę Corollę Terra Polaris Hatchback z silnikiem 1.4 z 2003 roku, jest to mój pierwszy własny samochód, więc nigdy nie wymieniałem jeszcze opon.

Fulda Kristall Montero 3 175/70R14 84 T

Czy te opony będą dobrym wyborem?

Czy wybierając opony muszę wziąc pod uwagę jakie mam obecnie opony letnie, bo mogą nie pasować felgi?
jacek1979
Nowicjusz

Miejscowość: Wroclaw

Re: Opony do Corolli E12

04 Paź 2010, 09:59

jacek1979 napisał(a):Czy wybierając opony muszę wziąc pod uwagę jakie mam obecnie opony letnie, bo mogą nie pasować felgi?

Oczywiście.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili