Opuszczanie / domykanie Szyb / audi a4 b6 cabrio

Opuszczanie / domykanie Szyb / audi a4 b6 cabrio

16 Lut 2016, 17:21

witam ! Podczas otwarcia drzwi powinny mi automatycznie opadać z cm szyby lub domykać je , niedawno miałem naprawiany moduł komfortu i wszystko z nim okej tylko ze szyby dalej nie opadają i zostają w uszczelce i nie wiem co może być nie tak, czy problem może być po stronie elektrycznej czy mechanicznej ? jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc
David04
Obserwowany

Auto: Audi

Re: Opuszczanie / domykanie Szyb / audi a4 b6 cabrio

26 Lut 2016, 14:34

Może po otworzeniu drzwi nie ma sygnału który powinien sterować takim uchylaniem szyb, wtedy nie zostaną uchylone. Z obu stron jest taki sam problem?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

27 Lut 2016, 10:35

Szyby mi opadają tylko nie na tyle żeby wyskoczyć z uszczelki. Tak po obu stronach jest tak samo, tylko ze jak przyjdą cieplejsze dni to od pasażera czasem się trafi że fajnie opadnie nie ocierajac przy tym uszczelki.
David04
Obserwowany

Auto: Audi

03 Mar 2016, 16:29

David04 napisał(a):Szyby mi opadają tylko nie na tyle żeby wyskoczyć z uszczelki.
Opuść szyby dokładnie wyczyść te uszczelki i zabezpiecz je jakimś silikonem do gumy. Jak wszystko zrobisz to sprawdź czy nic się nie poprawi. Być może uszczelki mają swoje lata i lekko spęczniały przez co mocniej trzymają opadające szyby.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili