Oryginalny radioodtwarzacz

Oryginalny radioodtwarzacz

19 Gru 2010, 19:36

Witam. Chcaiłbym kupić orygnialny radioodtwarzacz, taki jaki Renault daje standardowo do swoich samochodów. Zależy mi na sterownaiu z kierownicy, ponieważ mam tam przyciski tylko to wymaga oryginalnego radyjka.
Chciałbym kupić coś z Allegro, tylko nie wiem czy modele z innych samochodów z tamtego okresu miały radia, które będą pasować do Espace'a. Wie ktoś jak to jest?
matrioshq
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3 [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 - 335KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen XL1, jazda po wodzie
      Corvette Z06 - 600 KM, 800 NM, otwarta maska
      Monster Truck Rock Star, podczas skoku, 3
      Pokazy ratownictwa drogowego, 17