Oryginalny radioodtwarzacz

Oryginalny radioodtwarzacz

19 Gru 2010, 18:36

Witam. Chcaiłbym kupić orygnialny radioodtwarzacz, taki jaki Renault daje standardowo do swoich samochodów. Zależy mi na sterownaiu z kierownicy, ponieważ mam tam przyciski tylko to wymaga oryginalnego radyjka.
Chciałbym kupić coś z Allegro, tylko nie wiem czy modele z innych samochodów z tamtego okresu miały radia, które będą pasować do Espace'a. Wie ktoś jak to jest?
matrioshq
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Nissan Z350, wnętrze, środkowa konsola
      BMW 850 - E31
      Off-road - zawieszenie