Oryginalny radioodtwarzacz

Oryginalny radioodtwarzacz

19 Gru 2010, 19:36

Witam. Chcaiłbym kupić orygnialny radioodtwarzacz, taki jaki Renault daje standardowo do swoich samochodów. Zależy mi na sterownaiu z kierownicy, ponieważ mam tam przyciski tylko to wymaga oryginalnego radyjka.
Chciałbym kupić coś z Allegro, tylko nie wiem czy modele z innych samochodów z tamtego okresu miały radia, które będą pasować do Espace'a. Wie ktoś jak to jest?
matrioshq
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zacisk hamulcowy Aston Martin
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Silnik czterocylindrowy typu boxer umieszczony z tyłu, ŠKODA 935
      Fiat Florino