Ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

05 Lut 2015, 20:01

witam wszyskich

chciałbym przstrzec wszystkich posiadaczy nissanów przed serwisem w lodzi na brzezińskiej. pracuja tam totalne ćwoki, które nie mają pojęcia o naprawach, przeglądach, są do tego aroganccy i bezczelni. niedawno popsuli mi samochód. omijajcie tych gamoni. ja na szczęście juz z nimi ani z nissanem nie mam nic wspólnego, bo pozbyłem sie samochodu, do czego rôwnież ten serwis się przyczynil.
opek
Obserwowany

Auto: nie mam juz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili