Ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

05 Lut 2015, 20:01

witam wszyskich

chciałbym przstrzec wszystkich posiadaczy nissanów przed serwisem w lodzi na brzezińskiej. pracuja tam totalne ćwoki, które nie mają pojęcia o naprawach, przeglądach, są do tego aroganccy i bezczelni. niedawno popsuli mi samochód. omijajcie tych gamoni. ja na szczęście juz z nimi ani z nissanem nie mam nic wspólnego, bo pozbyłem sie samochodu, do czego rôwnież ten serwis się przyczynil.
opek
Obserwowany

Auto: nie mam juz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-C] Multipla 1,6 / Premacy 1,8 / Zafira A 1,8 / Scenic I 1,6 [VAN-C] Multipla 1,6 / Premacy 1,8 / Zafira A 1,8 / Scenic I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy VAN - silnik benzynowy o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Multipla 1,6 - 103KM - Mazda Premacy ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Barchetta
      VERVA Street Racing 2010
      Opel ADAM SLAM, tył
      Roadster K7 Lotus