Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

06 Lut 2015, 17:14

Witam,chciał bym was wszystkich ostrzec przed próbą odwiedzenia warsztatu(psełdo warsztatu) w Łodzi na ul. Ogrodowej na parkingu Netto.
Ludzie którzy tam pracują to nie dość że wstawjają kiepskiej jakości części to jeszcze podwyższają ceny naprawy pomimo wcześniejszych ustaleń.
Mnie podnieśli cene z 300 zł na 550zł za wymianę sprzęgła w Renault Megane ale to jeszcze mało bo wkurzony sytuacją nie obejrzałem wcześniej auta kiedy je odbierałem i to był mój błąd po po przyjechaniu do domu dopiero zobaczyłem zniszczoną maskę w mojej Reni.
Nie wiem co oni tam robili z moim autkiem ale maska nadawała się do lakierowania.
Takie warsztaty powinno się od razu zamykać lób spalić aby nie oszukiwali więcej ludzi. :x
Roman1401
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 04 1995
Auto: Renault Laguna
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

17 Lut 2015, 16:42

Jeden z moich znajomych korzystał chyba kiedyś z usług tego „serwisu” – o ile pamiętam to chcieli mu w miejsce używanej części wstawić inną używaną część, a policzyć, jako nową część. Magia normalnie.
normalski
Nowicjusz

Auto: volvos60
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód