Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

06 Lut 2015, 17:14

Witam,chciał bym was wszystkich ostrzec przed próbą odwiedzenia warsztatu(psełdo warsztatu) w Łodzi na ul. Ogrodowej na parkingu Netto.
Ludzie którzy tam pracują to nie dość że wstawjają kiepskiej jakości części to jeszcze podwyższają ceny naprawy pomimo wcześniejszych ustaleń.
Mnie podnieśli cene z 300 zł na 550zł za wymianę sprzęgła w Renault Megane ale to jeszcze mało bo wkurzony sytuacją nie obejrzałem wcześniej auta kiedy je odbierałem i to był mój błąd po po przyjechaniu do domu dopiero zobaczyłem zniszczoną maskę w mojej Reni.
Nie wiem co oni tam robili z moim autkiem ale maska nadawała się do lakierowania.
Takie warsztaty powinno się od razu zamykać lób spalić aby nie oszukiwali więcej ludzi. :x
Roman1401
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 04 1995
Auto: Renault Laguna
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Ostrzegam przed warsztatem w Łodzi na Ogrodowej koło NETTO

17 Lut 2015, 16:42

Jeden z moich znajomych korzystał chyba kiedyś z usług tego „serwisu” – o ile pamiętam to chcieli mu w miejsce używanej części wstawić inną używaną część, a policzyć, jako nową część. Magia normalnie.
normalski
Nowicjusz

Auto: volvos60
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochodzik na radio GO MINI RC Wolf
      Audi RS6 Avant, alufelgi
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Opel Astra OPC 2.0 280KM i 400Nm