OSZUST!!! Gniezno - Maciej Lauchstadt

OSZUST!!! Gniezno - Maciej Lauchstadt

30 Sie 2013, 07:16

Witam wszystkich!! Poszukuję informacji na temat Macieja Lauchstadt Gniezno ul. Mieszka I 36/6. Kto wie lub ma jakie kolwiek informacje na temat tego sprzedawcy proszę o informacje. Serdecznie dziękuję.
Nadmienię, że kupiłem w tym komisie pół roczne auto z niewielkim przebiegiem, które okazuje się że bylo nieżle bite poza tym jest inny silnik niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym (inna pojemność). W dniu zakupu pojechałem z pracownikiem auto komisu sprawdzić autko do autoryzowanego serwisu, gdzie stwierdzono iż była robiona drobna naprawa auta lecz nieznacznie (prawdopodobnie wymiana przedniej szyby), poza tym auto zostało podłączone pod komputer i nic nie wykazało, żadnych usterek. W chwili obecnej jestem bardzo rozczarowanygdyż wychodzą nowe nieznane usterki.
marc67
Nowicjusz

Auto: Audi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006