Otwarte okno w burze - zalany

Otwarte okno w burze - zalany

10 Lip 2011, 15:31

witam
mam problem dzisiaj rano była burza a ja zapomniałem zamknąć okno od strony pasażera w samochodzie OPEL ASTRA COMBI z 1996r wyciąłem dywaniki siedzenie oraz maty wygłuszające z gąbki lecz jednej maty nie mogę wyciągnąć bo przechodzi na stronę kierowcy co zrobić aby tą mate dokładnie osuszyć
proszę o poradę
dixick
Obserwowany

Re: Otwarte okno w burze - zalany

10 Lip 2011, 16:36

dixick napisał(a): co zrobić aby tą mate dokładnie osuszyć

Faktycznie tej części nie wymontujesz.Najlepiej podnieśc do góry a pomiędzy wykładzinę a podłogę cos włozyć/drewniany klocek itp/tak zeby wykladzina była w powietrzu i nie lezała na podłodze.Stosowałem ten sposób-zdaje egzamin.... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Otwarte okno w burze - zalany

02 Sie 2011, 19:08

jakiś drewniany klocek aby wykładzina nie przylegała do podłogi, auto do garażu, wstawić olejak i pożądnie nagrzać (kabel przez minimalnie uchyloną szybę), ewentualnie farelka ze strumieniem powietrza skierowanym w miarę możliwości między wykładzinę a podłogę.
gdyby były upały byłoby łatwiej, ale jakoś trzeba sobie radzić :)
pozdrawiam
MARCIA7
Nowicjusz

Auto: mercedes s320
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Drift, Gatebil Rudskogen 2015
      Ludzie
      Autosacrum 2008
      Trial Lędziny 2014 czerwiec