Padł ABS - przez żarówkę i ....głupotę .

Padł ABS - przez żarówkę i ....głupotę .

08 Kwi 2015, 11:08

Witam.
Wczoraj wymieniałem w swojej Cytrynie C4 żarówkę od przeciwmgielnych. Odkręciłem dolną osłonę pod przednim spojlerem i wyciągnąłem kabel z żarówką. Kable były bardzo krótkie więc musiałem pociągnąć wiązkę. Po zmontowaniu wszystkiego na ekranie przywitał mnie komunikat o uszkodzinym ABS. FAK !
Co mogłem zepsuć ? Do samego ABS się nie odzywałem , ale podejrzewam że ciągnąc za gniazdo przeciwmgielnych ciągnąłem też za kable od ABS. Przy akumulatorze jest wtyczka do kalkulatora , ale ona jest zabezpieczona zawleczką. Zresztą siedzi pewnie.
Są jeszcze jakieś inne wtyczki które trzeba sprawdzić?
Jak to teraz naprawić?
Dałem po prostu d...
Grzesiek1980
Obserwowany

Auto: Citroen C4
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...
    Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili