Pajero GLS 2,8tdi problem z odpalaniem

Pajero GLS 2,8tdi problem z odpalaniem

20 Paź 2010, 11:48

Witam, mam problem z pajero gls 2,8tdi, Auto odpala mi tylko na spryskiwacz, gdy troche pochodzi, to silniczek ładnie brzmi, jak się zagrzeje to odpala juz sam, z czym może byc problem, pomocy.
martiii86
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Pajero GLS 2,8tdi problem z odpalaniem

20 Paź 2010, 13:15

Z tego co pamietam ten model ma ręczną pompke paliwa.Może być nieszczelna i układ zapowietrza się,paliwo cofa się.W gorszym przypadku bedzie to pompa wtryskowa,ale jak mówisz pracuje pózniej dobrze.Prostym sposobem sprawdz czy dochodzi palwio na wtrysk przy uruchamianiu silnika odkrecając przewód paliwowy przy wtrysku.Możesz też przed uruchomieniem silnika podpompowac pompką ręczną i napisz czy lepiej zapalił
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: Pajero GLS 2,8tdi problem z odpalaniem

21 Paź 2010, 07:15

a świece żarowe to jeszcze żyją?? z tego co mówisz chyba nie :wink: ewentualnie przekaźnik świec
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006