Pajero Pinin 1.8 kontrolka check engine

Pajero Pinin 1.8 kontrolka check engine

13 Kwi 2013, 14:39

Witam mam problem kupilem pininka i swieci mi sie kontrolka check engine w tej chwili nie mam mozliwosci podpiecia go po komputer, czy ktos wie co to moze oznaczac prosze o pomoc i z góry dziekuje :)
pionat
Obserwowany

Auto: pajero pinin
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Pajero Pinin 1.8 kontrolka check engine

13 Kwi 2013, 19:25

check engine czyli błąd sterowania silnikiem niestety nikt nie jest cudotwórcą i bez kompa tego błędu nie odczyta a może być ich wiele można go spróbować usunąć przez odpięcie akumulatora na jakąś chwile ale nie zawsze się to udaje a na pewno się ni euda jeśli błąd nadal występuje 8)
ibko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 06 1987
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: mercedes
Silnik: 2300
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1985
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili