Panda II - która lepsza?

Panda II - która lepsza?

12 Gru 2016, 19:33

WItam, mam pytanie ponieważ słabo się znam na autach, a pytając po rodzinie każdy ma jakieś swoje mądrości i uważa, że to on zna się najlepiej więc założyłam temat tutaj aby dowiedzieć się która Panda lepsza, chyba że ktoś ma inne propozycje dla mnie.
Potrzebuje auta na dojazdy do szkoły ok 10km w obie strony, na jakieś zakupy czy od czasu do czasu wyjazd do rodziny, więc chciałabym auto które mało pali, ew. w gazie, diesel odpada. Małe zwinne 5 drzwiowe i z w miarę dużym bagażnikiem na możliwości hatchback'a. Mój budżet sięga w granicach 7-8 tysięcy.
Myślałam nad pandą -
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
czekeryza
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Panda II - która lepsza?

12 Gru 2016, 19:46

1. Auto po flocie, sprzedaje handlarz
2. 2k wyświetleń i nadal wisi?
3. Tutaj też bardzo dużo wyświetleń, a dobre auta z gazem idą niemal na pniu
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D [C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 I 1,6 HDI - 109KM - Kia ...
    Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zdjęcie0133
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Seat Leon III, bok, 2012
      Nissan Z370, Bogart Racin Team, sprint