Panele Drzwiowe do POLONEZ Atu Plus

Panele Drzwiowe do POLONEZ Atu Plus

20 Lip 2009, 13:24

Tak jak już w temacie napisałem poszukuję Paneli drzwiowych do mojego Autka Do
mojego na przód wchodzą tylko 100 mm, ale można włożyć 160/165 mm.

Ma może ktoś jakieś na zbyciu albo tanio sprzeda bo słyszałem że chodzą po około 150 zł a za ta cene to bym mógł dołozyć drugie tyle i dobre głośniczki bym miał.

Więc....
sauber94
Nowicjusz

Miejscowość: Stalowa Wola

Re: Panele Drzwiowe do POLONEZ Atu Plus

20 Lip 2009, 13:55

sauber94 napisał(a):Tak jak już w temacie napisałem poszukuję Paneli drzwiowych do mojego Autka Do
mojego na przód wchodzą tylko 100 mm, ale można włożyć 160/165 mm.

Ma może ktoś jakieś na zbyciu albo tanio sprzeda bo słyszałem że chodzą po około 150 zł a za ta cene to bym mógł dołozyć drugie tyle i dobre głośniczki bym miał.

Więc....

100mm to dobrze nie zagra polecam 165mm np HELIX DB 62.1 bedziesz zadowolony mozna je kupic za ok 240 zl do tego wygłusz drzwi i koniecznie dystanse z mdf w polke wkladac glosniki to pomylka zrob na poczatek ten przud a pozniej pomysl na delikatnym subem w bagazniku
pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

20 Lip 2009, 14:00

Ok a są jakieś dystanse do Poloneza atu plus na alegro? jesli tak to mógłbys podać stronkę? i czy bym musiał coś przerabiać?
sauber94
Nowicjusz

20 Lip 2009, 14:48

na allegro poszukaj powinny byc a jak nie to mozna samemu cos pomyslec trydne to nie jest lub u stolarza dorobic za pare zl
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

25 Lip 2009, 11:02

temat uważam jako zamknięty
sauber94
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006