Panorama do Samochodu - akcja dystrybucyjna

Panorama do Samochodu - akcja dystrybucyjna

19 Cze 2009, 20:41

Warszawscy kierowcy, którzy w dniach 19 – 21 czerwca br. odwiedzą wybrane centra handlowe otrzymają bezpłatnie najnowsze wydanie Panoramy do Samochodu.

Akcja dystrybucyjna Panorama do Samochodu - katalogu dla kierowców rozpocznie się w piątek 19 czerwca i potrwa do niedzieli 21 czerwca br. Od 15.00 do 21.00 w piątek i w godzinach 10.00 – 20.00 w sobotę i niedzielę katalogi będą bezpłatnie rozdawane przy następujących centrach handlowych:

• CH Reduta, Al. Jerozolimskie 148
• CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179
• CH Targówek, ul. Głębocka 15

Każdy zmotoryzowany klient, który w tych dniach i godzinach odwiedzi wybraną galerię, otrzyma bezpłatnie podręczną i potrzebną każdemu kierowcy Panoramę do Samochodu. Katalogi będą rozdawane przez hostessy na parkingach przy centrach handlowych.

Panorama do Samochodu to łatwy w użyciu katalog zawierający oferty firm zgrupowane w dwóch sekcjach – „Do Samochodu” oraz „Życie w Mieście”. Pierwsza z nich zawiera informacje o produktach i usługach z branży motoryzacyjnej. Z kolei „Życie w Mieście” pomoże w szybkim odnalezieniu m.in. restauracji, kina, salonu kosmetycznego czy kwiaciarni. Główne atuty Panoramy do Samochodu to kompletność, poręczny format oraz dostępność zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba – 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
Pozdro. Kacper
Kacper
Stały forumowicz
 
Posty: 2776
Zdjęcia: 3281
Rejestracja: 19 Maj 2006, 23:41
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
  Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti