Panowie proszę o pomoc ;)

Panowie proszę o pomoc ;)

28 Maj 2013, 17:30

Witam serdecznie,

Zwracam się z prośbą do wszystkich fanów motoryzacji. Moją ankietę opanowała płeć piękna, dlatego też piszę tutaj - na forum samochodowym gdzie mężczyźni czują się jak w raju ;)

Jestem studentem, który kończy właśnie prace magisterską na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Prosiłbym Was o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat obozu Auschwitz pod kątem dość nowego rodzaju turystyki, jakim jest tanatoturystyka. Szczególnie proszę o to Panów ;)

Ankieta nie zajmie Wam więcej niż 5 minut, jest całkowicie anonimowa i zostanie użyta wyłącznie do celów naukowych. Poniżej zamieszczam link.

http://moje-ankiety.pl/respond-46828.html

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam !
kamkru
Obserwowany

Auto: BMW E46

Re: Panowie proszę o pomoc ;)

02 Cze 2013, 12:31

Ankieta wypełniona :)
tyszek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 01 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus II
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat, tuning, gril
      Jazda na motorze stojąc na baku
      Volkswagen Golf III GTI, zabudowa bagażnika CarAudio
      MINI Cooper, wizyta w Tikal, Guatemala