Pas przedni - czy będzie pasował?

pas przedni - czy będzie pasował?

09 Gru 2013, 19:45

Witam,
w felerny ubiegły piątek wpadłem w poślizg i uderzyłem swoim autkiem w drzewo w wyniku czego zniszczyłem cały przód.
Mój samochód to VW Lupo 1.0 benzyna rocznik 2002.
Teraz siedzę przez kompem i staram się znaleźć części, oczywiście używane i możliwie jak najtańsze. Przeglądając ogłoszenia znalazłem kompletny pas przedni (do samochodów z klimatyzacją)jednak sprzedawca napisał tam że to do silnika 1.4.
Przyglądając się zdjęciom wydaje mi się że element jest taki sam jak w moim aucie jednak różni się chłodnica od klimatyzacji.
W tej na zdjęciach wejście do chłodnicy jest z jednej jej strony a wyjście z drugiej patrząc od przodu, natomiast w mojej wejście i wyjście jest z tej samej czyli prawej. Co więcej do mojej dokręcony jest osuszacz który włączony jest w obieg gazu, natomiast na zdjęciach pasa który mnie zainteresował tego elementu nie widze.

bardzo bym prosił abyś ktoś podzielił się swoją wiedzą i wytłumaczym mi czy osuszacz jest potrzebny i czy mógłby swój pas zamienić na ten z ogłoszenia.
Kamill1983
Obserwowany

Auto: VW Lupo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche 911 Turbo, wnętrze
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Chief Classic, Indian Motocykle
      Chevrolet Camaro 4WD TT, 1480KM