Passat B3 1,6cl benzyna duzo pali

Passat B3 1,6cl benzyna duzo pali

11 Lis 2013, 13:43

witam
mam passata b3,1,6 na gazniku o mocy 72km i oistatnio zaczioł duzo palic około 16l/100km benzyny wymieniłem w nim przewody swiece palec i kopułke bo wczesniiej miał problem z paleniem i pdczas jazdy szarapal. a teraz to zkikwidowałem i jakis miesiac po tym zaczoł mi duzo palic iniewiem dlaczego myslałem ze cos jez z pompką paliwa wiec ja wymieniłem wszystkie filtry nowe a i podczas wyprzedzanie wcisne gaz do deski to pozniej mi straznie nie rowno chodzi jak
sylwek2804
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 05 2010
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: VW PASSAT B3
Silnik: 1,6CL 72KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1988

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili